شرکت گشت‌های پرواز شیا

 

 

 

+ خدمات ما

راهنمایان ما این توانایی را دارند تا از ابتدای سفر تا انتهای سفر مسافران را همراهی کنند و برای مدیریت تور و حل مسائل و مشکلات سفر نهایت تلاش خود را خواهند کرد. در سفرهای گروهی کلیه خدمات توافق شده با همراهی تورلیدر انجام خواهد گرفت و نگرانی ای برای ارایه خدمات وجود نخواهد داشت.مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی ایران

حساب گشت های پرواز شیا

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
ملت 5226228242 6104-3378-9979-0669 شرکت گشت‌های پرواز شیا

 

مزایای استفاده از راهنما برای گشت‎‌ها           

همراه داشتن راهنما در طول سفر معمولا تجربه شما را از یک سایت افزایش می‌دهد. در ادامه با مزایای همراه داشتن راهنما بیشتر آشنا می‌شوید:

 

+ دانش محلی از طبیعت و فضاهای شهری

راهنماهای تور به طور معمول از داخل جامعه محلی استخدام می شوند، بنابراین دانش خوبی از تاریخ، فرهنگ و سنت های منطقه دارند. آنها قادر به ارائه اطلاعات به روز منطقه مورد بازدید و بناهای تاریخی نواحی مختلف هستند و به سؤالاتی که در مورد سایت‌های تاریخی و دیگرجذابه‌های آن منطقه می‌شود، پاسخگو هستند.

 

+ ایمنی در تورهای طبیعتگردی

راهنمای تور حرفه ای در هنگام فعالیت های ماجراجویانه مانند سفرهای سافاری، کوه نوردی، پیاده روی، غواصی و غیره به شما کمک خواهد کرد. راهنمای تور طبیعت با شرایط آب و هوایی و جغرافیایی و نواحی خطرناک منطقه آشنایی کامل دارند. همچنین آنها در زمینه کمک های اولیه آموزشهای لازم را دیده اند و در زمان وقوع حادثه می‌توانند به مسافران کمک کنند.

 

+ صرفه جویی در وقت شما

راهنمای سفر تمام برنامه‌ ریزی‌های سفر شما را انجام می دهد، از جمله رزروها و ترتیبات سفر. در نتیجه فرصت بیشتری برای شما فراهم می‌شود تا از تعطیلات خود حداکثر لذت را ببرید.

 

شرکت گشتهای پرواز شیا در اکثر شهرهای بزرگ کشور از جمله: تهران، اصفهان، شیراز، یزد، تبریز، مشهد و غیره خدمات ارائه راهنما انجام می‌دهد.

 • تهران: تهران، پایتخت ایران، یکی از شهر‌هایی است که جاذبه‌های گردشگری زیادی در آن وجود دارد. از پارک و کاخ‌های قدیمی گرفته تا باغ‌های زیبا. بازار بزرگ تهران، بازار تجریش، کاخ گلستان، کاخ سعدآباد، موزه جواهرات، موزه ایران باستان، برخ آزادی و میلاد و.. جزوه برجسته‌ترین و پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری تهران است که سالانه مسافران زیادی را روانه این کلان شهر می‌کند.


 •  

 • اصفهان: اصفهان در میانه ی فلات ایران قرار دارد که با دیدنی ها و زیبایی هایش بسیاری را از اقصی نقاط جهان به سوی خود می کشاند. بناهای تاریخی و چشم نواز به جای مانده از عصر صفویه که در جای جای شهر گردشگران را غرق در تماشا می‌کند. میدان نقش جهان، کلیسای وانک، مسجد شیخ لطف الله، مسجد جامع، سی و سه پل و  پل خاجو، عالی قاپو و کاخ چهل ستون و.. جزو بی نظیرترین مکانهای گردشگری این شهر می‌باشد.


 •  

 • شیراز: شیراز، شهری از جنس شعر و ادب به قدمت تاریخ که با تماشایش سراسر وجودمان سرشار از آرامش می شود. تاریخ این دیار را در بناهای تاریخی به جای مانده از دوران هخامنشیان، باغ های زیبا و چشم نواز، آرامگاه های لبریز از هنر، موزه های پر از گنجینه های با ارزش می‌توان یافت. تخت جمشید، پاسارگاد، مسجد نصیرالملک، بازار و مسجد وکیل، آرامگاه حافظ و سعدی، باغ ارم و.. جزو بی نظیرترین مکانهای گردشگری این شهر می‌باشد.


 •  

 • یزد: یزد در میان دشت کویر و دشت لوت قرار دارد که به بزرگ‌ترین بافت خشتی جهان شهرت پیدا کرده و بناهای باشکوهی از دوران ساسانیان تا صفویه در دل خود جای داده است. دخمه، باغ دولت آباد، مسجد جامع یزد، آتشکده زرتشتیان، میدان امیرچخماق و.. هرساله بسیاری را از سراسر دنیا به این دیار می‌کشاند تا به تماشای زیبایی‌های این شهر کویری بنشینند.


 •  

 • تبریز: تبریز پایتخت تاریخی و بزرگ ترین شهر شمال غربی ایران مدرن است. در شهر تبریز دیدنی‌های زیادی وجود دارد، از بناهای تاریخی گرفته تا جاذبه های دیدنی تبریز و مناظر طبیعی فوق العاده. این شهر سرسبز دارای آب وهوای کوهستانی است. بازار تبریز، ائل گلی، موزه قاجار، مسجد کبود، روستای صخره‌ای کندوان،کوه‌های رنگی آلاداغلار و..  جزوه برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگری تبریز است که سالانه مسافران زیادی را روانه این کلان شهر می‌کند.


 •  

 • مشهد: مشهد از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری مذهبی و تاریخی ایران است که جاذبه‌ها و دیدنی‌های بسیاری دارد. وجود حرم علی بن موسی الرضا و جاذبه‌های دیدنی، تاریخی و تفریحی بسیار از جمله: مسجد گوهرشاد، آرامگاه نادرشاه، پارک کوه سنگی و غیره... این شهر را به یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران تبدیل کرده است.

 

تفسیر جاذبه ها به کمک راهنمایان گردشگری

در سفرها، حضور فرد معتمد و با اطلاعات کیفیت را دگرگون می کند. اگر به گذشته نگاهی بیندازیم از نخستین بار که میلز واژه تفسیر را برای عنوان شغلی‌اش که راهنمای گردشگری در طبیعت در لانگز پارک کلرادو بود، به کار برد تا امروز اهمیت راهنمایان در سفر روز به روز افزایش یافته است. میلز از اواخر 1880 تا اوایل 1920، راهنمای تفسیر در جایی بود که امروزه گردشگاه ملی راکی مانتین نامیده می‌شود. وی کتابی به نام سرگذشت یک راهنمای طبیعت و مقالاتی در باب تفسیر نوشت. فرآیند ارائه آگاهی و اشتیاق با هدف ارائه‌ی مفهوم منابع (میراث) فرهنگی و طبیعی به واسطه وجود ابزارهای رسانه‌ای مختلف (شامل توضیحات چهره به چهره، تورهای دارای راهنما). تفسیر موعظه نیست، ولی موعظه را هم در دل خود دارد. تفسیر قدرت فراگیری و درک ما از ارزش و نهایتا حفظ مکان‌های تاریخی و شگفتی‌های طبیعی را افزایش می‌دهد. تفسیر اطلاع رسانی می‌کند، الهام می‌بخشد، تفسیر را می‌توان برای زمین‌شناسی، بوم‌شناسی یا تاریخچه مکان بدون دخل و تصرف به کار برد. در تفسیر با داستان‌سرایی کار داریم، داستان واقعی نه بافتنی. تفسیر فرآیند دیدن، آموختن، تجربه کردن و مستقیم الهام گرفتن است.